čtvrtek 21. listopad 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Kultura > Jeden svět promítne v aule dokument o rodině děkana Okamury

Jeden svět promítne v aule dokument o rodině děkana Okamury

Tři bratři, o nichž už jste určitě slyšeli. Snímek z filmu Filipa Remundy

Snímek »Český žurnál: Bratři Okamurovi« nabídne v pátek 29. března pohled za dveře česko-japonské rodiny, z níž vzešel i nový děkan Fakulty umění a architektury TUL Osamu Okamura.

Film Filipa Remundy se bude promítat jako jedna z projekcí festivalu Jeden svět, jehož část na univerzitě tento týden hostíme.

Jak redakci potvrdil hlavní koordinátor libereckého „vydání“ Jednoho světa Lukáš Průcha z Člověka v tísni, po projekci začne debata o snímku a jeho tématu, jejímž hostem bude děkan Osamu Okamura.

Pozor na změnu v místě projekce: v programu i na webu festivalu je uvedena posluchárna G 312, organizátoři nakonec projekci přesouvají do univerzitní auly (také 3. patro budovy G na Univerzitním náměstí).

Čas zůstává: od 19.00 hodin.

Na trailer k filmu se podívejte zde.

-pir-

Možná Vás bude zajímat