neděle 20. srpen 2017   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Kultura > TULBand konečně rozdal hudební vánoční dárky

TULBand konečně rozdal hudební vánoční dárky

TULBand_vánoční 2017 054.jpg

Zaručeně poslední vánoční koncert roku 2016 zahrál TULBand ve středu 25. ledna. Hudební zážitek vám na T-UNI nezprostředkujeme, přinášíme alespoň obrazové ohlédnutí.

Ve středu večer v univerzitní aule zazněly skladby od Toma Jonese, Robbieho Williamse, Milana Svobody, Adele, Michaela Bublého a mnoha dalších interpretů a skladatelů.

TULBand má za pět let své existence už značně široký repertoár, který zahrnuje písně a skladby od roku 1922 do současnosti, je tedy z čeho kvalitní koncert připravit.

Kdo o lednový vánoční koncert TULBandu přišel, bude mít možnost si náš univerzitní big band poslechnout na Plese Technické univerzity v Liberci 25. března v Domě kultury v Liberci. Lístky už jsou v prodeji přes síť Ticketstream.

-red-

26.05. 2017

Cena Siemens 2017 – hlaste své práce

Uzávěrka pro přihlášky je 27. listopadu 2017. Přihlaste svou bakalářskou, magisterskou, disertační práci či výzkumný projekt. Více informací a odkaz na přihlášku najdete zde.

Autorům nejlepších prací se letos předá 1.000.000 korun, odměna čeká i na toho, kdo zajímavou práci do soutěže doporučí.