TULBand konečně rozdal hudební vánoční dárky

Zaručeně poslední vánoční koncert roku 2016 zahrál TULBand ve středu 25. ledna. Hudební zážitek vám na T-UNI nezprostředkujeme, přinášíme alespoň obrazové ohlédnutí.

Ve středu večer v univerzitní aule zazněly skladby od Toma Jonese, Robbieho Williamse, Milana Svobody, Adele, Michaela Bublého a mnoha dalších interpretů a skladatelů.

TULBand má za pět let své existence už značně široký repertoár, který zahrnuje písně a skladby od roku 1922 do současnosti, je tedy z čeho kvalitní koncert připravit.

Kdo o lednový vánoční koncert TULBandu přišel, bude mít možnost si náš univerzitní big band poslechnout na Plese Technické univerzity v Liberci 25. března v Domě kultury v Liberci. Lístky už jsou v prodeji přes síť Ticketstream.

-red-