pátek 27. duben 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Kultura > Japonština, nebo angličtina? Nabídka jazykových kurzů na TUL

Japonština, nebo angličtina? Nabídka jazykových kurzů na TUL

japonština.jpg
Start now! Foto: Wikimedia Commons

Do 15. února se mohou studenti i zaměstnanci univerzity přihlásit na jazykové kurzy, které zajišťuje Vnitřní jazyková škola TUL. Kromě nich se otvírají také kurzy angličtiny různých úrovní pouze pro zaměstnance a doktorandy.

V nabídce kurzů pro zaměstnance a studenty Technické univerzity v Liberci je němčina, angličtina, francouzština, španělština, italština a ruština. Novinkou, se kterou začala Vnitřní jazyková škola TUL v tomto akademickém roce, je japonština – v nabídce je kurz pro začátečníky a navazující kurz pro falešné začátečníky, kteří měli japonštinu už v zimním semestru. Přihlášky posílejte do 15. února Šárce Doubravové na sarka.doubravova@tul.cz.

Kromě těchto kurzů nabízí Vnitřní jazyková škola TUL kurzy angličtiny úrovně A1 až C2 pro zaměstnance a doktorandy. Přihlášky přijímá Marie Židů na marie.zidu@tul.cz také do 15. února.

Výše poplatku za kurz se podle účastníků pohybuje v rozmezí 1.000 až 1.500 Kč za 12 bloků výuky.  Výuka v letním semestru začíná 27. února, harmonogram kurzů a další podrobnosti najdete v příloze tohoto článku.

-red-

Galerie

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání