neděle 20. srpen 2017   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Kultura > Sportovní ples s anketou o nejlepšího sportovce univerzity

Sportovní ples s anketou o nejlepšího sportovce univerzity

Z loňského plesu sportovců. Foto: Jiří Bareš (pro LifeFactory)

Třetí ročník sportovního plesu s vyhlášením ankety o nejlepší sportovkyni / nejlepšího sportovce Technické univerzity v Liberci za rok 2016 se koná tuto sobotu 11. března v libereckých Lidových sadech od 19.00 hodin.

Hlavní kapelou večera bude TRHÁK, vystoupí také multitalentovaní studenti Rekreologie na téma Olympijské hry, nachystána bude charitativní sbírka, trojice DJ´s v malém sále: Bukkake Brothers, Experimental Cabaret DJs a DJ ASK a několik dalších překvapení.

Moderátorem bude HANNY FIRLA.

Lístky můžete zakoupit v předprodeji na vrátnici katedry tělesné výchovy (u vstupu do harcovské sportovní haly).

Na ples sportovců zve Akademické sportovní centrum TUL a organizace Life Factory, kterou založili naši studenti.

-pir-

26.05. 2017

Cena Siemens 2017 – hlaste své práce

Uzávěrka pro přihlášky je 27. listopadu 2017. Přihlaste svou bakalářskou, magisterskou, disertační práci či výzkumný projekt. Více informací a odkaz na přihlášku najdete zde.

Autorům nejlepších prací se letos předá 1.000.000 korun, odměna čeká i na toho, kdo zajímavou práci do soutěže doporučí.