středa 20. září 2017   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Kultura > Fashion show v centru Liberce to slušelo

Fashion show v centru Liberce to slušelo

Fashion Show v Deltě (15).JPG

Katedra designu fakulty textilní slaví letos 25 let a nechce slavit jen v uzavřené společnosti univerzity. Studenti a absolventi katedry se vydali do centra Liberce. V obchodním centru LBC uspořádali včera Fashion show.

Své semestrální práce včera v LBC představili studenti prvních a druhých ročníků Textilního a oděvního návrhářství. Módní přehlídka nabídla také několik modelů od absolventů katedry z řad třetích ročníků.

Módní přehlídka se konala za provozu jídelny v patře obchodního centra LBC v srdci Liberce a měla punc překvapení.

Mnozí z osazenstva jídelních stolů přišli na přehlídku cíleně, jiní byli během toho, co se občerstvovali, překvapeni.

Naši návrháři umí i po 25 letech překvapit dobrým nápadem a to je dobrá zpráva. Jejich Fashion show to v neotřelém prostoru slušelo. Podívejte se na snímky.

-pir-

12.09. 2017

Akademický senát začne přijímat přihlášky kandidátů na rektora TUL

Od pátku 15. září do 29. září do 12.00 hodin bude volební komise Akademického senátu TUL přijímat náležité dokumenty a přihlášky kandidátů na rektora Technické univerzity v Liberci.  Listinu kandidátů zveřejní volební komise v pátek 29. září po 14.00 hodině.  Kandidáti se představí na shromáždění akademické obce 10. října. Dne 16. října proběhne společné zasedání Akademického senátu a Vědecké rady TUL. O tom, kdo zasedne do rektorského křesla, budou senátoři rozhodovat při volbách v úterý 24. října 2017. Volby na kandidáty na rektora vyhlásil Akademický senát TUL dne 20. června 2017, protože současnému rektorovi Zdeňku Kůsovi končí druhé volební období k 31. lednu 2018.