pondělí 19. březen 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Kultura > Knihovna odpustí pokuty a pozve na divadlo

Knihovna odpustí pokuty a pozve na divadlo

Dioptrie růžových brýlí - A4 100 kusů a 3x na velké okno .pdf

Blíží se březen, který je Měsícem čtenářů. V univerzitní knihovně pořádají proto po celý měsíc akce pro své čtenáře i pro širší veřejnost.

Z březnové nabídky knihovny oceníte třeba snídani v knihovně (5.–9. března) amnestii na pokuty za nevrácené knihy (12.–16. března) či divadelní představení Dioptrie růžových brýlí. Grotesku Ondřeje Ládka alias zpěváka Xindla X zahraje divadelní soubor Vojan z Hrádku nad Nisou v úterý 27. března od 19.00 hodin.

Kompletní program akce Březen – měsíc čtenářů najdete zde. Všechny akce jsou zdarma.

Koho tato nabídka nezaujme, může i v březnu do knihovny „jen“ za knihami. Ve fondech má Technická univerzita v Liberci bezmála čtvrt milionu svazků, k přečtení je v knihovně 250 titulů periodik a k tomu přístupy do řady databází odborné literatury.

Univerzitní knihovnu najdete v sídle ekonomické fakulty (budova H) ve Voroněžské ulici.

-pir-

Galerie
14.03. 2018

Terénní cvičení v přírodě zasažené těžbou v Trojmezí

FM TUL zve zájemce  do Žitavy na dvě celodenní akce pořádané v rámci "Mezinárodního vzdělávacího projektu - udržitelné a efektivní využívání zdrojů". Ve středu 4. dubna se koná workshop věnovaný lyzimetrům a ve čtvrtek 5. dubna pak terénní cvičení zaměřené zejména na protipovodňovou ochranu na Lužické Nise s exkurzí do oblasti Berzdorfského jezera. Odvoz na terénní cvičení  je zajištěn, na obou akcích je  zajištěno občerstvení stejně jako simultánní překlad z němčiny.  Přihlášky posílejte do 25. března na lukas.zedek@tul.cz. Na této adrese získáte i bližší informace.

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání