úterý 14. srpen 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Kultura > Bakalaureáty tentokrát v Galerii N

Bakalaureáty tentokrát v Galerii N

Bakalaureáty vyšly ven

Tradiční přehlídka studentské designérské tvorby se koná netradičně v univerzitní Galerii N v Jablonci nad Nisou. Studenti katedry designu se svými pedagogy zahájili výstavu včera módní přehlídkou.

V Galerii N v těsném sousedství jabloneckého divadla můžete vidět práce studentů textilního a oděvního ateliéru a práce sklářského a šperkařského ateliéru.

Přehlídka závěrečných studentských prací se koná netradičně v jablonecké galerii, protože interiér Severočeského muzea v Liberci, které ji hostilo pravidelně od roku 1995, prochází rozsáhlou rekonstrukcí.

Změna prostředí mladé tvůrce inspirovala – trasu přehlídkového mola vedli oběma podlažími galerie a vyvedli ho až do exteriéru před budovu, což Bakalaureátům slušelo.

Studentské práce můžete v Galerii N vidět do 9. června 2018.

-pir-