čtvrtek 23. květen 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Kultura > Už NEJSOU lístky na SUGAR

Už NEJSOU lístky na SUGAR

KUB_8752 (2).JPG
Někdo to rád... SUGAR

Muzikál se v libereckém Šaldově divadle hraje tento čtvrtek 18. října od 19.00 hodin. Je součástí oslav 65 let od založení Technické univerzity v Liberci. V pondělí jsme na T-UNI "inzerovali" volné lístky. Během pár hodin jste si je rozebrali, žádné už na recepci nejsou.

Oslavy výročí naší školy jsou v plném proudu a jsou hudebně-divadlení; po představení Psychopatovo velmi pozdní odpoledne divadelního spolku ÚNOS, které se hrálo na oslavách fakulty strojní minulý týden, a zářijovém koncertu Imperial College Symphony Orchestra jsou zaměstnanci a studenti zváni do hlediště dalších dvou akcí:

Koncert skupiny TATABOJS, která zahraje 17. listopadu v naší aule, a na představení Ireny Douskové s Bárou Hrzánovou v hlavní roli HRDÝ BUDŽES – hraje se 23. listopadu od 19.00 hodin v Městském divadle Jablonce nad Nisou.

Muzikál SUGAR v režii Oldřicha Kříže se sourozenci Gondíkovými v rolích Sugar a Jerryho je představení určené v rámci oslav 65 let naší školy pro hosty a přátele univerzity.

I všechny volné lístky, které byly na muzikál, jsou už pryč.

-red-

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání