Sportovcem roku 2016 je florbalista Valeš

Kopie - export_001.jpg
Radek Valeš těsně po vyhlášení ankety

Vítěze ankety o nejlepšího sportovce TUL roku 2016 vyhlásila katedra tělesné výchovy na sportovním plese, který se konal v sobotu 11. března v liberecký Lidových sadech.

„Sportovcem roku Technické univerzity pro rok 2016 se stal Radek Valeš. Nadějný florbalista, nejužitečnější hráč libereckého celku při loňském postupu do florbalové superligy,“ říká k volbě Petr Chvojka z organizace Life Factory, která ples spolupořádala.

Radek Valeš je útočníkem florbalového klubu FBC Liberec, na fakultě přírodovědně-humanitní a pedagogické studuje třetí ročník oboru Rekreologie.

-pir-