čtvrtek 29. červen 2017   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Sport > Sportovcem roku 2016 je florbalista Valeš

Sportovcem roku 2016 je florbalista Valeš

Kopie - export_001.jpg
Radek Valeš těsně po vyhlášení ankety

Vítěze ankety o nejlepšího sportovce TUL roku 2016 vyhlásila katedra tělesné výchovy na sportovním plese, který se konal v sobotu 11. března v liberecký Lidových sadech.

„Sportovcem roku Technické univerzity pro rok 2016 se stal Radek Valeš. Nadějný florbalista, nejužitečnější hráč libereckého celku při loňském postupu do florbalové superligy,“ říká k volbě Petr Chvojka z organizace Life Factory, která ples spolupořádala.

Radek Valeš je útočníkem florbalového klubu FBC Liberec, na fakultě přírodovědně-humanitní a pedagogické studuje třetí ročník oboru Rekreologie.

-pir-

24.06. 2017

Akademický senát TUL bude volit svého předsedu

Akademický senát TUL bude po dvou neúspěšných pokusech volit svého předsedu na svém zasedání dne 30. června 2017 v 9.00 hodin.  Jednání svolal 1. místopředseda AS TUL David Salač do zasedací místnost IC ( první podzemní podlaží).  Na programu je také volba zbývajících orgánů senátu a určení volební komise pro volbu rektora TUL. Všechna zasedání akademického senátu jsou veřejná.

26.05. 2017

Cena Siemens 2017 – hlaste své práce

Uzávěrka pro přihlášky je 27. listopadu 2017. Přihlaste svou bakalářskou, magisterskou, disertační práci či výzkumný projekt. Více informací a odkaz na přihlášku najdete zde.

Autorům nejlepších prací se letos předá 1.000.000 korun, odměna čeká i na toho, kdo zajímavou práci do soutěže doporučí.