neděle 20. srpen 2017   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Sport > Sportovcem roku 2016 je florbalista Valeš

Sportovcem roku 2016 je florbalista Valeš

Kopie - export_001.jpg
Radek Valeš těsně po vyhlášení ankety

Vítěze ankety o nejlepšího sportovce TUL roku 2016 vyhlásila katedra tělesné výchovy na sportovním plese, který se konal v sobotu 11. března v liberecký Lidových sadech.

„Sportovcem roku Technické univerzity pro rok 2016 se stal Radek Valeš. Nadějný florbalista, nejužitečnější hráč libereckého celku při loňském postupu do florbalové superligy,“ říká k volbě Petr Chvojka z organizace Life Factory, která ples spolupořádala.

Radek Valeš je útočníkem florbalového klubu FBC Liberec, na fakultě přírodovědně-humanitní a pedagogické studuje třetí ročník oboru Rekreologie.

-pir-

26.05. 2017

Cena Siemens 2017 – hlaste své práce

Uzávěrka pro přihlášky je 27. listopadu 2017. Přihlaste svou bakalářskou, magisterskou, disertační práci či výzkumný projekt. Více informací a odkaz na přihlášku najdete zde.

Autorům nejlepších prací se letos předá 1.000.000 korun, odměna čeká i na toho, kdo zajímavou práci do soutěže doporučí.