neděle 20. srpen 2017   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Sport > V neděli začínají České akademické hry

V neděli začínají České akademické hry

ČAH.JPG

Na akademické hry, které se konají ve dnech 18.–23. června v Praze, míří opět početná výprava Technické univerzity v Liberci.

Do včerejšího dne se mohli přes svou školu hlásit sportovci do disciplín Českých akademických her 2017, které pořádají České vysoké učení technické a Česká zemědělská univerzita v Praze.

Z naší univerzity vyrazí na konci týdne do Prahy 24 sportovců. Studenti Technické univerzity v Liberci budou bojovat o cenné kovy v nohejbalu, orientačním běhu, tenisu, plavání, beach volejbalu, atletice a dalších sportech.

Podívejte se na naši kompletní startovní listinu.

Letošní akademické hry jsou již 16. v pořadí a budou zároveň oslavou 310 let Českého vysokého učení technického.

Studenti liberecké univerzity z akademických her pravidelně vozí medaile. V roce 2014, kdy naše univerzita hry hostila, studenti TUL na domácí půdě získali 15 medailí, z toho 7 zlatých.  

Radek Pirkl

Možná Vás bude zajímat
Web Českých akademických her 2017
26.05. 2017

Cena Siemens 2017 – hlaste své práce

Uzávěrka pro přihlášky je 27. listopadu 2017. Přihlaste svou bakalářskou, magisterskou, disertační práci či výzkumný projekt. Více informací a odkaz na přihlášku najdete zde.

Autorům nejlepších prací se letos předá 1.000.000 korun, odměna čeká i na toho, kdo zajímavou práci do soutěže doporučí.

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání