sobota 19. srpen 2017   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Sport > Výtěžek z golfového turnaje připadl Domovu Raspenava

Výtěžek z golfového turnaje připadl Domovu Raspenava

Ceny na golfovém turnaji předával rektor Zdeněk Kůs  (5).jpg
Ceny na golfovém turnaji předával rektor Zdeněk Kůs.

V sobotu 24. června pořádal rektor Zdeněk Kůs golfový turnaj, jehož výtěžek připadl na charitativní účely.

Tradičního libereckého turnaje Academy Golf Tour na hřišti Golf Clubu Liberec v libereckém Machníně se zúčastnilo 59 hráčů, z univerzity naší i z dalších českých univerzit a nejen z nich.

Celkem se na startovném a příspěvcích vybralo 20.200 korun, které tak jako v předchozích dvou ročnících turnaje připadly ve prospěch zařízení pro děti a mladé s mentálním a kombinovaným postižením Domov Raspenava, p.o.

-pir-

26.05. 2017

Cena Siemens 2017 – hlaste své práce

Uzávěrka pro přihlášky je 27. listopadu 2017. Přihlaste svou bakalářskou, magisterskou, disertační práci či výzkumný projekt. Více informací a odkaz na přihlášku najdete zde.

Autorům nejlepších prací se letos předá 1.000.000 korun, odměna čeká i na toho, kdo zajímavou práci do soutěže doporučí.