pondělí 19. březen 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Sport > Sportovcem roku TUL je Milan Myšík

Sportovcem roku TUL je Milan Myšík

Milan Myšík si jde pro ocenění Sportovec roku TUL 2017.jpg
Milan Myšík si jde pro ocenění Sportovec roku TUL 2017

Na Sportovním plese Technické univerzity v Liberci byl v sobotu 24. února vyhlášen Sportovec roku naší univerzity pro rok 2017.

Členové katedry tělesné výchovy zvolili za nejlepšího sportovce uplynulého roku Milana Myšíka, který závodí na kole v disciplíně enduro.

Milan Myšík (*1993, Benešov nad Ploučnicí), student 5. ročníku rekreologie na FP TUL, loni obsadil 4. místo na závodě Cardrona Enduro / Nový Zéland, 3. místo na Central European Enduro series, 2. místo na MČR, získal také ocenění druhý nejlepší Čech ve Světovém poháru a 1. místo v závodě Marosana End Of The Season – Japan Downhil.

„Gratulujeme Milanovi k zisku tohoto ocenění a přejeme mu mnoho úspěchů i v nadcházejícím roce,“ dodává za organizátory plesu a ankety, společnost LifeFactory, Petr Chvojka.

Ke gratulaci se přidává i redakce T-UNI.

-red-

Foto: LifeFactory

Galerie
14.03. 2018

Terénní cvičení v přírodě zasažené těžbou v Trojmezí

FM TUL zve zájemce  do Žitavy na dvě celodenní akce pořádané v rámci "Mezinárodního vzdělávacího projektu - udržitelné a efektivní využívání zdrojů". Ve středu 4. dubna se koná workshop věnovaný lyzimetrům a ve čtvrtek 5. dubna pak terénní cvičení zaměřené zejména na protipovodňovou ochranu na Lužické Nise s exkurzí do oblasti Berzdorfského jezera. Odvoz na terénní cvičení  je zajištěn, na obou akcích je  zajištěno občerstvení stejně jako simultánní překlad z němčiny.  Přihlášky posílejte do 25. března na lukas.zedek@tul.cz. Na této adrese získáte i bližší informace.

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání