neděle 23. září 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Sport > Univerzita spolupořádá golfový turnaj v Mníšku

Univerzita spolupořádá golfový turnaj v Mníšku

Golf 087.jpg

Na hřišti Ypsilon Golf Liberec se v pátek 24. srpna uskuteční jeden z turnajů sedmidílné série CHAMBER CHALLENGE GOLF TOUR 2018.

Zahájení turnaje na hřišti klubu Ypsilon nedaleko přehrady Fojtka je v 9.30 hodin. V 10.30 začíná golfová akademie pro začátečníky a doprovod hráčů.

CHAMBER CHALLENGE GOLF TOUR 2018 pořádá Hospodářská komora ČR ve spolupráci se Svazem podnikatelů ve stavebnictví, Svazem vinařů České republiky a univerzitami. Partnerem turnaje v Mníšku, který je pátým zastavením sedmidílné golfové série, je Technická univerzita v Liberci.

Více k propozicím hry zde.

-red-