úterý 25. červen 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Blíží se březen, svátek čtenářství a čtenářů

Blíží se březen, svátek čtenářství a čtenářů

Jako doma. Knihovna, to nejsou jen knihy. Foto: facebook UniverzitniKnihovnaTUL

V březnu vám v univerzitní knihovně odpustí pokuty, nabídnou snídani a divadelní představení. Březen je totiž tradičně měsíc čtenářů.

Amnestie na nevrácené knihy a pokuty uděluje knihovna v týdnu od 4. do 8. března, na snídani v knihovně můžete zajít v týdnu dalším, od 11. do 15. března.

V pondělí 25. března ve 13.00 hodin vyhlásí „Čtenáře roku“, kterým bude ten, kdo má nejvíce výpůjček a nejméně pokut za rok 2018.

Ve středu 27. března zve Univerzitní knihovna TUL na divadelní představení Tři ženy v podání Divadelního souboru Vojan z Hrádku nad Nisou. Začíná v sídle knihovny (budova H, Voroněžská ulice) v 19.00 hodin.

A těch akcí je víc, kompletní přehled najdete na letácích v knihovně i ve škole.

-red-