čtvrtek 17. leden 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Studentské organizace se sešly u nás

Studentské organizace se sešly u nás

Na tři desítky studentských organizací z celé země představily na půdě Technické univerzity v Liberci svou činnost.

Na Veletrhu studentských organizací, který se konal dnes od 9.00 do 12.30 v prostoru před menzou, nechyběla Studentská unie Technické univerzity v Liberci.

„Seznamujeme tady studenty s naší činností a zdůrazňujeme jim, že se k nám mohou připojit. Nejsme uzavřená společnost, stále hledáme mladé, šikovné lidi, kteří mají dobré nápady. Informujeme také o akcích, které během roku na TULce pořádáme a do jejichž přípravy se mohou studenti také zapojit,“ uvedl Daniel Šimek, místopředseda Studentské unie TUL. Na svém stánku nabízela unie řadu letáků a prospektů, mezi nimi novinku pro ty, kteří na naši univerzitu nedávno nastoupili – brožurku Průvodce prváka.

K vidění byly prezentace studentských unií univerzit v Ostravě, Plzni, Praze a dalších. Své stanoviště měla i organizace NAEP, která zajišťuje mobility programu Erasmus v České republice a zastoupen byl i Erasmus Student Network.

„V České republice máme 16 členských univerzit, lidé se u nás mohou dozvědět, jestli právě jejich univerzita je členem ESN, jak naše organizace funguje a jak spolupracujeme například se studentskými uniemi jednotlivých univerzit,“ uvedl prezident ESN pro ČR a student TUL Vojtěch Veselý.

Veletrh studentských organizací se koná u příležitosti VII. Konference České studentské unie, kterou až do neděle hostí naše univerzita.

Radek Pirkl

Galerie

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání