čtvrtek 24. květen 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Studenti vstoupí do nového roku festivalem

Studenti vstoupí do nového roku festivalem

01.jpg

Studenti se na úvod akademického roku rozehřejí hudbou a zábavnými atrakcemi – již podruhé v univerzitním kampusu uspořádají pro nově nastupující studenty, studující, absolventy, ale i pro širokou veřejnost open-air festival NaTUL.

Na studentský festival jsou všichni zváni v neděli 30. září od 10.00 hodin. Konec akce je plánován po 21.00 hodině. Hudební pódia a atrakce budou rozmístěny v univerzitním kampusu naší univerzity – ve Studentské a Čížkově ulici.

Naživo zahrají kapely Exots, Discoballs, VEvývoji!, Prague Conspiracy a držitelé ceny Anděl za objev roku – Goodfellas (obr. 1).

„Pro zpříjemnění dne na vás čeká řada atrakcí – vyhlídka na Liberec z balónu, hra Angry birds, oblíbená chůze na slackline, skákací boty a další,“ doplnil k dalšímu programu Radek Němeček z pořádající Studentské unie TUL. Občerstvení včetně čepovaného piva a grilovaných klobásek bude pro příchozí také dostatek, ujistil dále Radek Němeček.

Festival pořádaný studenty je otevřen široké veřejnosti z Liberce a okolí, organizátoři sestavili doprovodný program tak, aby si z něj vybraly i děti. Vstupné je i letos volné.

Druhý ročník festivalu NaTUL pořádá Studentská unie TUL s Technickou univerzitou v Liberci, libereckou sekcí Erasmus Student Network a podílí se na něm také řešitelé projektu Otevřená univerzita – mottem letošního NaTUL je proto Univerzita dokořán.

Bližší informace najdete přes facebookový profil Studentské unie TUL zde.

Radek Pirkl

Ilustrační snímky z loňského ročníku: Miroslav Wallek