Přijďte si se studenty uplést pomlázku

Další studentský trh pod názvem Studentské jaro pořádá ve středu 4. dubna od 10.00 do 16.00 hodin Studentská unie Technické univerzity v Liberci ve spolupráci s ESN Liberec. Výdej obědů nebude přerušen..

Stánky si studenti rozloží stánky v menze Husova a zvou všechny své kolegy i zaměstnance univerzity. Stejně jako při úspěšných Vánočních trzích loni v prosinci budou studenti nabízet autorské výrobky, od bižuterie přes oděvy, módní doplňky až po papírové výrobky a čaje vlastní výroby.

„ V průběhu trhu bude možné si uplést vlastní pomlázku a k občerstvení budeme nabízet vaječný koňak, domácí ledový čaj a domácí grog s jablky,“ láká za pořadatele Michaela Svatošová ze Studentské Unie TUL.

J. Kočárková