Dny otevřených dveří s hojnou účastí

DOD FP 2017 027.jpg
»A přihlášky do konce března?«

Stovky lidí přivítaly minulý týden na dni otevřených dveří fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií a fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická.

Mechatronici uspořádali den otevřených dveří ve středu 25. ledna, účastníci si mohli prohlédnout i laboratoře a volnou součástí byla také žákovská soutěž robotů Kyberrobot 2017.

S fakultou se přišlo seznámit asi 200 lidí, tolik zájemců přišlo i v pátek 27. ledna na první termín dne otevřených dveří fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické, na další běh o hodinu později pak ještě asi stovka dalších zájemců. I ti se v aule dozvěděli vše podstatné o studiu, v předsálí si pak mohli najít stanoviště vybrané katedry a dozvědět se více. Součástí prezentace byly i pokusy – nejvíce v režii katedry chemie a katedry fyziky.

V únoru pořádají den otevřených dveří také:

ekonomická fakulta – čtvrtek 9. února – více zde,

fakulta textilní – sobota 11. února,

fakulta zdravotnických studií – pátek 17. února – pozvánka s programem je zde,

fakulta strojní – sobota 25. února, pozvánka je zde.

Přihlášku na většinu oborů na Technické univerzitě v Liberci můžete podávat do 31. března 2017.

-pir-

Foto: Lubomír Slavík a T-UNI