čtvrtek 29. červen 2017   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Běh kolem přehrady vynesl 50 tisíc

Běh kolem přehrady vynesl 50 tisíc

Běžím, co můžu – pomůžu_2017 (8).jpg

V sobotu 3. června běželo kolem harcovské přehrady na 120 běžců. V charitativním běhu pořádaném naším Erasmus klubem přispěli startovným malému Matějovi na rehabilitaci.

Čtvrtý ročník charitativního běhu Běžím, co můžu – pomůžu byl opět o něco úspěšnější než ročník předchozí. Klub ESN (Erasmus Student Network) při Technické univerzitě v Liberci zavedl spolu s Výborem dobré vůle – Nadací Olgy Havlové v krajském městě tradici, která má již zvuk.

„Na startovném se letos vybralo asi 35 tisíc korun a do online sbírky lidé poslali zatím kolem 15 tisíc korun. Matějovi jsme zatím peníze nepředávali, protože online sbírka stále pokračuje a lidé tak mají ještě možnost mu přispět,“ říká Jan Balogh, prezident klubu ESN Liberec.

Odkaz do sbírky online je zde.

Výtěžek letošního charitativního běhu a sbírky připadne manželům Ščibranovým z Libereckého kraje jako příspěvek na neurorehabilitaci jejich pětiletého syna Matěje, který se potýká s následky dětské obrny.

Více fotografií ze sobotního běhu zde.

Radek Pirkl

24.06. 2017

Akademický senát TUL bude volit svého předsedu

Akademický senát TUL bude po dvou neúspěšných pokusech volit svého předsedu na svém zasedání dne 30. června 2017 v 9.00 hodin.  Jednání svolal 1. místopředseda AS TUL David Salač do zasedací místnost IC ( první podzemní podlaží).  Na programu je také volba zbývajících orgánů senátu a určení volební komise pro volbu rektora TUL. Všechna zasedání akademického senátu jsou veřejná.

26.05. 2017

Cena Siemens 2017 – hlaste své práce

Uzávěrka pro přihlášky je 27. listopadu 2017. Přihlaste svou bakalářskou, magisterskou, disertační práci či výzkumný projekt. Více informací a odkaz na přihlášku najdete zde.

Autorům nejlepších prací se letos předá 1.000.000 korun, odměna čeká i na toho, kdo zajímavou práci do soutěže doporučí.