čtvrtek 17. leden 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Veletrh T-Fórum opět nabitý firmami a studenty

Veletrh T-Fórum opět nabitý firmami a studenty

T-Fórum 2017 (1).JPG

Organizace IAESTE uspořádala na naší univerzitě již 22. ročník veletrhu pracovních příležitostí, stáží a trainee programů.

„Firmy poptávají studenty všech zaměření,“ řekl včera redakci T-UNI šéf organizačního týmu Josef Břoušek z katedry vozidel a motorů Fakulty strojní TUL.

Právě z této katedry se rekrutuje členská základna liberecké pobočky nadnárodní organizace IAESTE, která T-Fórum na naší univerzitě tradičně pořádá.

Akce už má podle Břouška takový věhlas, že ji firmy mají ve svých kalendářích a v předstihu prosincového termínu konání se organizátorům samy hlásí.

I letos se na T-Fóru v prostoru menzy prezentovaly Bosch, Benteler, Kamax, Johnosn Controls, Magna Exteriors, Monroe, Škoda Auto, T-Mobile, Saint-Gobain Adfors a celá řada dalších.

„Přijelo 62 firem, většina z nich se prezentovala u svého stánku, některé firmy měly také prezentaci své nabídky pro studenty a absolventy v přilehlé učebně,“ dodává Břoušek.

Na T-Fóru, jak je to již poslední tři roky tradicí, byli také oficiálně vyhlášeni vítězové letošního ročníku soutěže O nejlepší start-up TUL, kterou pořádá ekonomická fakulta pod hlavičkou Student Business Clubu. Vítězným projektem je BezBistro Michaely Šolcové a Michala Macha. O finalistech soutěže jsme psali již zde a s letošními vítězi připravujeme na T-UNI rozhovor.

Jaroslav Demel, proděkan Ekonomické fakulty TUL, včera na T-Fóru oficiálně vyhlásil také čtvrtý ročník univerzitní start-upové soutěže.

-pir-

Galerie

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání