úterý 18. prosinec 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Student získal Cenu euroregionu

Student získal Cenu euroregionu

P1090216 - kopie.JPG
Ondřej Moš s hejtmanem Martinem Půtou

Ondřej Moš, student naší ekonomické fakulty, získal Cenu euroregionu Nisa 2017. Spolu s odměnou 5.000 korun ji převzal včera v německém Budyšíně.

Letošní ročník Ceny euroregionu Nisa 2017 byl devátým ročníkem soutěže a přinesl tradičně kategorii „Mladý vědec“ pro studentské práce. Přihlásit se mohli studenti ze zemí euroregionu Nisa, celkem tedy z šesti vysokoškolských institucí z Polska, Česka a Německa.

Odbornou porotu zaujala nejvíce práce Ondřeje Moše z Ekonomické fakulty Technické univerzity v Liberci na téma „Společenská odpovědnost rodinných firem v ČR“, za kterou získal 1. místo.

Cenu mu na včerejším slavnostním vyhlášení předala Helena Neumannová, koordinátorka české části Akademického koordinačního střediska v euroregionu Nisa, a blahopřál mu také hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Ondřej Moš převzal šek na 5.000 korun od děkana ekonomické fakulty Miroslava Žižky.

Ocenění za druhé místo ve studentské kategorii připadlo shodně dvěma autorům. Stephanu Strehlerovi z Hochschule Zittau/Görlitz za jeho práci na téma „Koncepce a implementace aplikace „terč“ – zvýšení úspěšnosti přednášek na Hochschule Zittau/Görlitz pomocí elektronického prostředí“ a Maje Wišniowské z  Unywersitet ekonomiczny we Wroclawiu/Jelenia Góra, která zpracovala téma „Přeshraniční spolupráce v rozvoji turistické infrastruktury na příkladu ERN“.

Naši studenti se v Cenách euroregionu Nisa tradičně umisťují mezi úspěšnými. V roce 2013 získal tým z ekonomické fakulty také první místo. V roce 2014, 2012 a 2010 byli naši studenti na druhém místě.

Ondřejovi blahopřejeme také z redakce T-UNI.

-pir-

Galerie

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání