úterý 14. srpen 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Kdo chce rozjet svůj start-up, má teď šanci

Kdo chce rozjet svůj start-up, má teď šanci

pozvanka Start-up1.pdf

Soutěž o nejlepší start-up univerzity načíná čtvrtý ročník. Všechny informace dostanete na úvodním workshopu v úterý 13. března od 15.30 ve Studentském klubu.

Dozvíte se vše o soutěži: jak a kdo se může přihlásit, s čím, jaký je harmonogram soutěže a co můžete vyhrát.

O své zkušenosti se navíc přijdou podělit také ti úspěšní z minulých ročníků a slova se ujme i Philip Roden, šéf Libereckého podnikatelského inkubátoru Lipo.ink.

Studentský klub najdete na Univerzitním náměstí v přístavbě vedle dílen za budovou E.

Soutěž i letos pořádá a na úvodní workshop zve Student Business Club při Ekonomické fakultě TUL.

Sledujte také www.sbc-tul.cz.

-pir-