čtvrtek 16. srpen 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Děkani dvou fakult zvou na setkání

Děkani dvou fakult zvou na setkání

zápis nových Erasmáků.jpg
Studenti, přijďte a ptejte se svých děkanů.

V úterý 17. dubna se koná setkání akademické obce na fakultě mechatroniky, informatiky a mezioborových studií (FM) a v pondělí 23. dubna se koná setkání akademické obce na fakultě zdravotnických studií (FZS).

Děkan FM Zdeněk Plíva zve na tradiční setkání do posluchárny A 11 (budova A, Hálkova ulice) od 16.00 hodin. Své dotazy na setkání s děkanem Plívou a dalšími zástupci z vedení fakulty můžete formulovat v předstihu prostřednictvím formuláře. Více zde.

Děkan FZS Karel Cvachovec a předseda fakultního akademického senátu Martin Krause zvou na setkání akademické obce fakulty od 12.30 hodin do posluchárny F 02 (přízemí bloku F2, Husova ulice).

-red-