úterý 25. září 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Do 9. května se můžeš přihlásit do SVOČky

Do 9. května se můžeš přihlásit do SVOČky

Sekce Ekonomika. Dominika HATZELOVÁ.jpg
Se svou prací před komisi. Perfektní příprava na obhajoby

Soutěžní sekce jsou Textil, Strojírenství, Mechatronika a Ekonomika, nejlepší studenti získají až 10.000 korun.

10. ročník soutěžního klání Studentská vědecká a odborná činnost (SVOČ) se bude konat 24. května v učebnách budovy G. Soutěžním úkolem je v patnácti minutách představit svůj výzkumný záměr nebo práci a obstát v odborné rozpravě s komisí.

Hlásit se mohou všichni studenti se svými bakalářskými, diplomovými, dizertačními nebo třeba seminárními pracemi.

Nejlepší získá 10.000 korun, na druhou/druhého čeká 5.000 korun a 3.000 korun připadne třetímu místu.

Informace k soutěži a přihláškám najdeš zde.

Soutěž vyhlašují společně fakulta strojní, fakulta textilní, fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií a ekonomická fakulta.

-red-