úterý 18. prosinec 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Závěrečné zkoušky Dětské univerzity

Závěrečné zkoušky Dětské univerzity

20180526_103008 - kopie.jpg
Obhajoby jsou v plném proudu

Studenti Dětské univerzity skládají v těchto dnech závěrečné zkoušky. Až do 9. června jimi projde na 250 žáků základních a středních škol nejenom z Libereckého kraje.

„I v letošním ročníku si mohli zájemci vybírat mezi přibližně 20 kurzy se zaměřením na strojírenství, robotiku, elektrotechniku, textilní technologie, přírodní vědy a další odvětví,“ říká koordinátor Dětské univerzity při Technické univerzitě v Liberci Miloš Hernych.

Promoce úspěšných absolventů, kterým je 7–19 let, se budou konat v sobotu 16. června v univerzitní aule. Slib absolventů složí před prorektorem TUL Pavlem Mokrým a hejtmanem Libereckého kraje Martinem Půtou.

Realizace Dětské univerzity je již třetím rokem možná i díky podpoře vedení Libereckého kraje – každoročně ze svého rozpočtu vyčleňuje částku 500 tisíc Kč, která slouží jako příspěvek na provoz Dětské univerzity a na snížení kurzovného.

-red-

Galerie

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání