sobota 20. duben 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Takovou ženu na univerzitě určitě máme

Takovou ženu na univerzitě určitě máme

DSC_7283u.JPG
Jejich práce si zaslouží více světla

„Žena regionu“ je soutěž, která devátým rokem oceňuje ženy, jež dělají něco pro rozvoj své profese, svého okolí a ještě tyto snahy snoubí se svým rodinným životem. Jednou z kategorií je i vzdělávání, věda a výzkum.

Nejde o ženy, které zná celá republika nebo celý svět. „Tyto ženy se na Vás neusmívají z obálek módních a lifestylových časopisů, nebo je nenajdete v žebříčku nejbohatších a nejúspěšnějších lidí, ale své bohatství mají někde jinde – rozdávají úsměvy a otevírají svá srdce těm, kteří potřebují jejich pomoc a pozornost,“ píše se v propozicích soutěže.

V minulosti vyhrály v jednotlivých krajských kolech lékařka, vysokoškolská pedagožka, úřednice, novinářka nebo zakladatelka nadačního fondu.

Rozhlédněte se kolem sebe, pokud najdete ve svém okolí Ženu regionu, můžete ji do soutěže přihlásit do 15. června 2018. Stačí základní údaje, jednu fotografii a krátký popis činnosti, za kterou by si kolegyně, kamarádka, partnerka, dcera ocenění zasloužila. Pravidla včetně adresy pro přihlášky najdete zde.

O vítězce rozhodne veřejnost hlasováním po internetu v termínu od 1. července do 31. srpna 2018. Vítězky regionálních kol budou vyhlášeny během září a října, vítězka v celonárodním kole převezme titul na galavečeru v Praze v říjnu 2018.

Soutěž vyhlašuje společnost Prime Communications, s. r. o., pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu ČR Milana Štěcha a pod záštitou Asociace krajů ČR v čele s předsedkyní Janou Vildumetzovou.

-pir-

Možná Vás bude zajímat
Web Žena regionu

 

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání