neděle 23. září 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Radnice hledá členy volebních komisí

Radnice hledá členy volebních komisí

DSC_0191.JPG

Před nadcházejícími komunálními volbami se tajemník libereckého magistrátu obrací na univerzitu: Studenti, zaměstnanci, staňte se členy okrskových volebních komisí! Hlásit se můžete ještě dnes a zítra.

Martin Čech, tajemník magistrátu města Liberce, adresoval výzvu pro naše studenty a zaměstnance rektorovi TUL Miroslavu Brzezinovi.

Do volebních komisí se hledají předsedové, místopředsedové, zapisovatelé i členové.

Funkce jsou honorované od 2.200 (předseda okrskové volební komise) do 1.800 korun (člen okrskové volební komise).

Komunální volby se konají ve dnech 5. a 6. října 2018.

Zájemci o členství ve volebních komisích se mohou hlásit do středy 5. září na recepcích radnice nebo nového magistrátu.

Další info zde.

-red-