neděle 16. prosinec 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > K 17. listopadu nám zahrají TATA BOJS

K 17. listopadu nám zahrají TATA BOJS

TATABOJS 17.11.2018-1.jpg

Koncert u příležitosti výročí událostí 17. listopadu a také 65 let od založení naší školy začíná v aule v 19.30. Studenti i zaměstnanci univerzity jsou srdečně zváni.

Lístky objednávejte přes rezervační systém, odkaz je zde. A poté si je od pondělí 12. listopadu vyzvedněte na recepci IC.

V listopadu nás jako další bod programu oslav 65. výročí založení Technické univerzity v Liberci čeká představení Hrdý Budžes s Bárou Hrzánovou v Městském divadle Jablonce nad Nisou, a to v pátek 23. listopadu.

-red-