60 firem přijede za studenty

T-Fórum 2017 (1).JPG
S firmami tváří v tvář

Studenti a absolventi všech našich fakult mohou najít na T-Fórum stáž, praxi, zadání diplomové práce nebo i práci. Veletrh pracovních příležitostí T-Fórum 2018 se koná ve středu 5. prosince od 9.30 do 15.00 hodin v prostoru před menzou na Husově ulici.

„Letos nebudou prezentace firem jako v předchozích ročnících, studenti nebudou muset tříštit svou pozornost mezi část prezentací a jednotlivé stánky. Co budou chtít vědět, dozví se přímo u firmy nebo společnosti na jejím stanovišti na veletrhu,“ říká za organizátory Josef Břoušek z katedry vozidel a motorů a zároveň člen organizace IAESTE Liberec, která je pořadatelem největšího libereckého veletrhu pracovních příležitostí.

Za studenty letos přijede na 60 firem, mezi nimi ty největší jako Škoda Auto, ČEZ, Benteler, Magna Exterirors nebo Preciosa.

Novinkou především pro studenty fakulty zdravotnických studií je účast Fakultní nemocnice v Motole.

Součástí letošního ročníku bude opět slavnostní vyhlášení vítězů soutěže O nejlepší strat-up TUL u stanoviště univerzitního Student Business Clubu a také soutěž o Apple iPad a další věcné ceny.

-red-