čtvrtek 23. květen 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Na funkci děkana jsou dva kandidáti

Na funkci děkana jsou dva kandidáti

IMG_3884.JPG

Osamu Okamura a Jan Stolín jsou dva kandidáti na funkci děkana Fakulty umění a architektury TUL.

Uzávěrka pro podání návrhů na kandidáty byla dnes v 16.00 hodin. Kandidáti jsou architekt a urbanista Ing. arch. MgA. Osamu Okamura (*1973), mimo jiné programový ředitel mezinárodního festivalu a konference pro obyvatelnější města reSITE a pedagog na Architectural Institute in Prague – ARCHIP, a výtvarník a autor sochařských a audiovizuálních instalací doc. Jan Stolín, M.A., (*1966), proděkan fakulty a vedoucí ateliéru Environmental designu.

Jak uvedl předseda volební komise Petr Stolín, kandidáti na děkana se představí akademické obci 17. ledna od 17.00 v aule, fakultní senát přistoupí k volbě děkana 24. ledna 2019.

Volby byly vyhlášeny poté, co Zdeněk Fránek začátkem letošního října na post děkana rezignoval.

-pir-