čtvrtek 21. listopad 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Tři fakulty předaly na přelomu léta a podzimu diplomy svým absolventům

Tři fakulty předaly na přelomu léta a podzimu diplomy svým absolventům

Promoce Fp_září 2019 (6).JPG
Promoce FP v září 2019

Fakulta zdravotnických studií (FZS), fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická (FP) už v září a dnes také fakulta strojní pořádaly promoce.

Na všech třech fakultách promovalo v zářijovém termínu či dnes celkem 137 bakalářů, na FP navíc 53 magistrů, jeden biomedicínský inženýr převzal titul na FZS.

Zároveň končí slavnostní přijímání nových studentů do akademické obce – imatrikulace. Pro akademický rok 2019/2020 se na Technickou univerzitu v Liberci zapsalo téměř 6400 studentů, asi o 300 více než předchozí akademický rok.

-red-