Akademická obec se bude věnovat zásadním otázkám života univerzity

Setkání akademické obce si nenechte ujít ve čtvrtek 17. října od 14.00 hodin v aule. Řešit se bude plnění volebního programu rektora Brzeziny, financování školy, stavební rozvoj univerzity a další stěžejní témata.

Na programu je i budoucnost univerzitní knihovny, vytčení vizí a mise Technické univerzity v Liberci či souhrn informací k hodnocení výsledků vědy podle „Metodiky 17+“.

Na setkání akademické obce zvou rektor TUL Miroslav Brzezina a předseda Akademického senátu TUL Jan Šembera, hovořit budou kromě nich také prorektoři, v diskuzi pak bude prostor i pro vaše dotazy.

Čtvrtek 17. října od 14.00 hodin v aule (3. patro budovy G, Univerzitní náměstí, Liberec).

Na dobu od 14.20 do 15.55 hodin ruší rektor z důvodu setkání akademické obce veškerou výuku.

-red-