čtvrtek 17. leden 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Blíží se 14. univerzitní ples, rezervujte si lístky

Blíží se 14. univerzitní ples, rezervujte si lístky

Big´O´Band se loni osvědčil. Zahraje i letos.jpg
Big´O´Band se loni osvědčil. Zahraje i letos.

Univerzitní ples se bude konat v sobotu 29. března od 19.00 hodin v libereckém kulturním domě. Předprodej lístků začíná 17. února, pro zaměstnance univerzity ještě o několik dní dříve.

Hudebně letošní Ples Technické univerzity v Liberci doprovodí Big´O´Band, show plnou magie a kouzel vyčaruje Magic Alex, pohybové kreace předvedou tanečnice ze skupin Polechicas a Diamonds a také taneční škola Takt Liberec. Na programu je i show science centra IQ Landia. Celým večerem bude provázet moderátor Tomáš Beneš, jehož hlas můžete znát nejen z ranního vysílání stanice Český rozhlas Sever.

Zaměstnanci a doktorandi Technické univerzity v Liberci si mohou lístky na ples vyzvedávat ve dnech 11.–13. února v kanceláři Studentské unie TUL v přízemí budovy F1, a to v době od 10.00 do 14.00 hodin.

Od pondělí 17. února bude zahájen předprodej lístků pro studenty a širokou veřejnost. Lístky budou k vyzvednutí na stejném místě – v kanceláři studentské unie v budově F1.

„Novinkou, kterou chce pořádající Studentská unie TUL usnadnit organizaci při prodeji lístků, je rezervační systém, který spustíme v neděli 16. února ve 20.00 hodin,“ říká předseda studentské unie Radek Němeček. Dodává, že informaci o spuštění rezervačního systému zveřejní unie včas na webu ples.sutul.cz, kde zájemci naleznou i další informace o 14. plesu Technické univerzity v Liberci.

-red-

 

 

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání