Nová rubrika Příspěvky čtenářů je tu pro vás

Envie-ecrire.jpg
Pište, budeme to číst. Foto: www.carrefourdequebec.com

V novém roce máme pro vás, čtenáře T-UNI, malý dárek. Novou rubriku, kam můžete přispět se svým názorem, kde můžete upozornit na zajímavou akci nebo komentovat dění na univerzitě.

Nová rubrika je tak po komentářích pod články druhou možností, jak na stránkách univerzitního zpravodaje T-UNI můžete vyjádřit svůj názor. Na rozdíl od komentářů k jednotlivý článkům, je nová rubrika neomezená tematicky i časově.

K tomu snad jen: držme se v příspěvcích dění na univerzitě či v prostředí vědy, výzkumu, vzdělávání a vysokého školství.

Komentář, pozvánka na akci, která v kalendáři chybí nebo se tam už nevešla, úvaha, polemika… to vše má ode dneška v rubrice Příspěvky čtenářů své místo.

K textu můžete přidat i snímky a další přílohy v běžně podporovaných formátech (JPEG, PDF, DOC).

Příspěvek pak mohou další komentovat či sdílet tak jako klasické redakční příspěvky.

Příspěvky do nové rubriky vkládá redakce. Posílejte je tedy i s přílohami pod označením „Příspěvek čtenáře“ na tuni@tul.cz. Případně na jaroslava.kocarkova@tul.cz nebo radek.pirkl@tul.cz.

Čtenářská rubrika je zatím prázdná, těšíme se, že se to brzy změní a že akademickému prostředí dobře poslouží.

-red-