pátek 22. červen 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Pořádali jsme další HR point

Pořádali jsme další HR point

Setkání personalistů (7).jpg

Setkání personalistů – HR point – je už tradiční akcí pořádanou CzechInvestem za partnerské podpory naší univerzity. Setkání, které se konalo v úterý 16. května na naší půdě, se zúčastnily tři desítky personalistů a dalších specialistů v oboru.

Šestý HR point, který Technická univerzita v Liberci hostila, měl téma Nábor jako marketingová kampaň. Na setkání přijeli personalisté z firem v regionu i pracovních agentur. Své zastoupení měly: Monroe Czechia, Mega, KSM Castings CZ, Magna Exteriors, Kovošrot Group, Grafton Recruitment, Krajské ředitelství Libereckého kraje, také odborníci z řad naší univerzity a další. Zástupci těchto společností se zabývali také tématy vytváření dětských skupin při firmách a činností Paktu zaměstnanosti Libereckého kraje.

„Novinkou byl workshop, ve kterém týmy formulovaly, prezentovaly a diskutovaly požadavky a způsob oslovení potenciálních zaměstnanců,“ říká Pavel Němeček, prorektor Technické univerzity v Liberci, který HR point na naší univerzitě zaštiťuje. Personalisty dále seznámil o aktuální situaci v oblasti absolventů a podal jim informace o možnostech projektu Systémová podpora spolupráce zaměstnavatelů a vysokých škol v oblasti odborných studentských praxí.

Setkání se neslo v duchu uvolněné atmosféry a přátelské debaty. Vyplynulo z ní mimo jiné, že firmy jsou dlouhodobě s absolventy naší univerzity spokojeny.

Další HR point se na naší univerzitě uskuteční letos na podzim.

-pir-

Galerie

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Červen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání