úterý 14. srpen 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Kandidáty na rektora už známe

Kandidáty na rektora už známe

Rektorský řetěz

Od dnešní dvanácté hodiny už známe kandidáty na funkci rektora naší univerzity. Jsou to (podle abecedy) docent RNDr. Miroslav Brzezina, CSc., a profesor Dr. Ing Pavel Němeček.

Docent RNDr. Miroslav Brzezina, CSc. (nar. 21. listopadu 1961). Je absolvent Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Na Technické univerzitě v Liberci pracuje od roku 1993. V letech 2008–2015 byl děkanem Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické TUL. V současné době vykonává funkci proděkana FP TUL.

Profesor Dr. Ing Pavel Němeček (nar. 22. června 1963). Je absolventem Fakulty strojní VŠST v Liberci. Na liberecké vysoké škole pracuje od roku 1989. V letech 2002–2012 byl členem Akademického senátu Fakulty strojní TUL, z toho ve dvou obdobích ve funkci předsedy. V současné době vykonává funkci prorektora TUL pro oblast vědy a výzkumu.

Volební programy kandidátů, jejich životopisy, harmonogram voleb a další informace týkající se voleb rektora TUL najdete na stránkách akademického senátu.

-red-