středa 21. únor 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Oblékni se do TUL / Dress up for TUL

Oblékni se do TUL / Dress up for TUL

promo plakát nezaspi.jpg

Trička, mikiny, kšiltovky, bundy a tašky, kterými se hrdě přihlásíte ke své alma mater, si můžete objednávat přes e-shop do konce října.

Různé barvy a velikosti vždy ovšem s jednou značkou: Technická univerzita v Liberci.

Na konci října se uzavřou objednávky a vámi vybrané oděvy a doplňky budou vyrobeny a dodány či poslány.

E-shop s nabídkou oblečení z TUL je zde.

T-shirts, sweatshirts, caps, jackets and bags that will proudly show what university you belong to can now be ordered via an e-shop.

Different colors and sizes are available, however always of the same brand: Technical University of Liberec.

Orders must be placed by the end of October, then the system will close and your selected items will be made and delivered or sent to you.

You can now place your order here.

-red-

(za překlad díky Lindě Marešové z kanceláře Erasmus+ TUL)