sobota 20. leden 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Dny otevřených dveří odstartovala fakulta strojní

Dny otevřených dveří odstartovala fakulta strojní

IMG_6286.JPG

Na včerejší den otevřených dveří fakulty strojní se přišlo podívat asi 200 zájemců o studium. Během ledna a února otevřou své dveře i další fakulty.

Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií: 24. ledna 2018,

fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická: 26. ledna 2018,

ekonomická fakulta: 8. února 2018,

fakulta textilní: 10. února 2018,

fakulta strojní pořádá den otevřených dveří ještě také: 10. února 2018 a

fakulta zdravotnických studií: 16. února 2018.

Na fakultě umění a architektury pořádají prohlídky pro zájemce individuálně.

Ve středu 13. prosince se uchazeči o studium na fakultě strojní dozvěděli, jakou má fakulta nabídku oborů, co je potřeba splnit pro přijetí ke studiu, jaké jsou možnosti získání prospěchových a dalších stipendií, jak se mohou studenti zapojit do výzkumu, jak a za kolik se žije na kolejích či jaká Technická univerzita v Liberci nabízí sportoviště.

Po úvodní prezentaci byly na řadě prohlídky fakultních laboratoří a projektů našich studentů – například fakultní formule Eliška či simulace létání s FPV drony.

-red-