čtvrtek 16. srpen 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > TUL představuje novou tiskovou mluvčí

TUL představuje novou tiskovou mluvčí

Barbora Jónová.JPG
Barbora Jónová

Tiskovou mluvčí Technické univerzity v Liberci se 1. května 2018 stala Barbora Jónová. Jejím úkolem bude  podpořit nové vedení ve snaze rozšířit  povědomí o možnostech studia na jednotlivých fakultách i oborech na univerzitě, osvěžit komunikaci akademiků s veřejností, a přivést tak větší množství studentů.

Univerzita i Liberec jsou pro mě srdeční záležitost, a proto mi nejen z profesních důvodů záleží na tom, aby je podobně vnímalo co nejvíc lidí. Zaměříme se na nevyužitý potenciál školy a zkusíme se vedle stávajících vydat i neprošlapanými komunikačními cestičkami,“ představuje své vize Barbora Jónová.

Barbora Jónová se dosud podílela na propagaci a externí komunikaci TUL a v nové pozici bude mít na starosti také kontakt s médii. Přišla z komunikační agentury Taktiq Communications, kde pracovala na projektech různého zaměření od zdravotnictví přes lifestyle až po finance.

Na pozici tiskového mluvčího vystřídala Radka Pirkla, který se nyní věnuje univerzitnímu periodiku T-UNI 360 a online zpravodaji www.t-uni.cz a rovněž bude s Jónovou spolupracovat při komunikaci školy navenek.

-red-