pondělí 19. listopad 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Indická velvyslankyně navštívila naši univerzitu

Indická velvyslankyně navštívila naši univerzitu

Velvyslankyne- Indicke- republiky Narinder Chauhan - kopie.JPG

Technickou univerzitu v Liberci v pátek 27. července jako první českou univerzitu navštívila nová velvyslankyně Indie v České republice Narinder Chauhan.

Po představení univerzity proběhl neformální oběd, během něhož se prodiskutovaly další možnosti spolupráce naší a ostatních indických univerzit, ale také potenciál univerzity a jejích nových technologií, které by mohly být zajímavé pro Indickou republiku. Po úvodu a neformální části si Její Excelence prohlédla naše laboratoře.

-red-