sobota 25. květen 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Respektujme zákaz kouření, máme tu přes 200 školáků

Respektujme zákaz kouření, máme tu přes 200 školáků

IMG_0724.JPG

Zákaz kouření se vztahuje na vnitřní i vnější prostory škol. Toto opatření nabývá na naší univerzitě ještě většího významu v těchto dnech v souvislosti s dočasným pobytem žáků ruprechtické základní školy.

Vedení univerzity tedy žádá studenty i zaměstnance o shovívavost a o dodržování zákazu ve veřejném prostoru univerzity.

Pozemky Technické univerzity v Liberci, na které se tedy vztahuje zákon o zákazu kouření z 31. května 2017, jsou i místa kuřáky vyhledávaná. Ať už je to prostor před vstupem do budovy F z ulice Husovy, nebo park za budovou G.

Pro lepší představu, kde je zakázáno kouřit, přikládáme plánek univerzitních budov a přilehlých pozemků. Hnědou a zelenou barvou jsou vyznačená místa, ve kterých je kouření zakázáno, bíle vyznačený prostor v okolí univerzity nepatří naší škole a kouření zde nezakazuje ani obecně závazná vyhláška města Liberce.

-red-

Galerie

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
milan.svoboda | 07. 09. 2018

Dobrá připomínka, ovšem obávám se, že ten respekt vůči zákazu kouření se bude opět ubírat "českou cestou", tj. kdo chce, bude ho dodržovat, kdo chce, nikoli. Před levým (bočním) vchodem do budovy P se téměř každý den objeví nějaká kuřačka (výjimečně je tam muž), takže člověk stejně musí projít tím odporným oblakem cigaretového dýmu, i když to už není tak hrozné, jako to bývalo na budově S. A před hlavním vchodem (pravým) jsou navíc ještě nastavěné kontejnery, a tam zase kouří studující, takže si člověk příliš nevybere. A když kuřáky upozorníte, že se ani před vchodem do budovy kouřit nesmí, koukají na vás, jak byste jim ugriloval dítě...

tomas.hrus | 07. 09. 2018

Že bychom konečně byli ušetřeni průchodu oblakem kouře cestou do a z menzy? Na to se docela těším. :)

 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání