Respektujme zákaz kouření, máme tu přes 200 školáků

Zákaz kouření se vztahuje na vnitřní i vnější prostory škol. Toto opatření nabývá na naší univerzitě ještě většího významu v těchto dnech v souvislosti s dočasným pobytem žáků ruprechtické základní školy.

Vedení univerzity tedy žádá studenty i zaměstnance o shovívavost a o dodržování zákazu ve veřejném prostoru univerzity.

Pozemky Technické univerzity v Liberci, na které se tedy vztahuje zákon o zákazu kouření z 31. května 2017, jsou i místa kuřáky vyhledávaná. Ať už je to prostor před vstupem do budovy F z ulice Husovy, nebo park za budovou G.

Pro lepší představu, kde je zakázáno kouřit, přikládáme plánek univerzitních budov a přilehlých pozemků. Hnědou a zelenou barvou jsou vyznačená místa, ve kterých je kouření zakázáno, bíle vyznačený prostor v okolí univerzity nepatří naší škole a kouření zde nezakazuje ani obecně závazná vyhláška města Liberce.

-red-