sobota 15. prosinec 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Představili jsme fakulty i vizuál pro nábor studentů

Představili jsme fakulty i vizuál pro nábor studentů

DOD 2018. Foto JaVaHa (7).jpg

Na dni otevřených dveří přivítalo návštěvníky všech našich sedm fakult a také Jaroslav Rudiš, Kamila Boudová a jizerskohorská srnka.

Den otevřených dveří na Technické univerzitě v Liberci se konal v sobotu 24. listopadu. Po prezentacích školy a jednotlivých fakult v aule si mohli návštěvníci prohlédnout laboratoře, dílny, tělocvičny i koleje.

S konkrétními dotazy k přijímacímu řízení nebo ke studiu pak přicházeli ke stanovištím fakult ve foyer před aulou.

Návštěvníky uvítali kromě zástupců univerzity a fakult také Jaroslav Rudiš, Kamila Boudová či Martin Skalník. Tedy v papírové podobě a na promítacím plátně. Naši úspěšní absolventi a studenti, kteří se stali postavami kampaně #Find true north, se kterou oslovujeme mladé uchazeče o studiu na sítích, webu, veletrzích a akcích, jako je právě den otevřených dveří.

Krátké medailonky těch, kteří Technickou univerzitou v Liberci prošli a odstartovali díky ní svou kariéru, najdete zde.

Jen medailonek srnky tam chybí. Jaké tak může mít srna z Jizerských hor CV? Pokud máte nápad, připište ho do komentářů pod tímto článkem.

Pokud jste si nemohli přijít univerzitu prohlédnout osobně, podívejte se na krátké 360°video z kampaně #Find true north, které vám dost o naší škole napoví.

-pir-

Foto: JaVaHa