V dětském koutku jsou volná místa

Zaměstnanci i studenti mohou využít hlídání svých dětí v univerzitním dětském koutku. Cena je 40 Kč za hodinu a od ledna jsou volná místa.

Letos na jaře to bude deset let od založení dětského koutku, který Technická univerzita v Liberci otevřela jako jedna z prvních vysokých škol v České republice. Univerzita za něj získala v minulých letech titul Vstřícný zaměstnavatel a Firma roku.

Jeho poslání a funkce jsou od začátku stejné: Proškolené studentky naší fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické v koutku připraví program pro vaše děti a pohlídají je.

Provoz Dětského koutku TUL podporuje a dotuje od jeho založení univerzita, rodiče doplácí pouze menší část nákladů na chůvu, a to 40 Kč na hodinu.

„V koutku si můžete nechat pohlídat děti ve věkovém rozmezí od půl roku do tří let, ale není to striktní podmínka a po domluvě jsou možné i výjimky,“ říká garantka koutku Ilona Sovová.

Dětský koutek TUL sídlí v nově zrekonstruovaných prostorách boční přístavby univerzitní budovy P v Komenského ulici v sousedství parku Clam-Gallasů.

Hlídání dětí se rezervuje alespoň dva dny předem přes on-line přihlašovací formulář, který najdete na koutek.tul.cz.

-red-