neděle 20. srpen 2017   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Příspěvky čtenářů > Výstava černého humoru “The Tap Tap načerno” v knihovně

Výstava černého humoru “The Tap Tap načerno” v knihovně

V Univerzitní knihovně TUL je do konce května 2017 ke zhlédnutí  výstava černého humoru “The Tap Tap načerno”.
Zde je i pár fotografií.

Mgr. Jitka Vencláková
ředitelka Univerzitní knihovny TUL

26.05. 2017

Cena Siemens 2017 – hlaste své práce

Uzávěrka pro přihlášky je 27. listopadu 2017. Přihlaste svou bakalářskou, magisterskou, disertační práci či výzkumný projekt. Více informací a odkaz na přihlášku najdete zde.

Autorům nejlepších prací se letos předá 1.000.000 korun, odměna čeká i na toho, kdo zajímavou práci do soutěže doporučí.