Nové číslo magazínu T-UNI je tu. Vrací se ke změně vizuálního stylu univerzity i k úspěchům našich vědců

Vyšlo nové číslo univerzitního časopisu T-UNI. Články si můžete přečíst v tištěné i online podobě. Česky i anglicky.

Výběr z univerzitního dění posledních měsíců se vrací ke změně vizuálního stylu naší univerzity a nabízí i rozhovor s grafiky, kteří jsou pod výslednou podobou podepsaní. Přečíst si také můžete o zařízení vyvinutém našimi vědci, jež dokáže pomocí laseru kontrolovat stav kolejí, aby byla jízda tramvají bezpečnější. Představíme pedagoga, jenž jezdí do Maďarska, aby tam na motorce zachraňoval lidské životy. Nebo se dočtete o prestižní ceně Wernera von Siemense, kterou získala poprvé dvojice žen za výzkum materiálu, který dokáže odvrátit infekce pacientů po operacích střev.

Tištěný časopis je k mání na fakultách, univerzitním ústavu CXI, v kavárnách Bez konceptu nebo v elektronické podobě.

Přejeme vám příjemné čtení a budeme rádi za zpěnou vazbu: adam.pluhar@tul.cz