Provozní info: ODSTÁVKA ELEKTŘINY v pátek 7. ledna ráno a dopoledne ve větší části kampusu

a-book-gd7990060b_1920.jpg
Svíčku v pátek s sebou. A místo počítače tištěné materiály. Zdroj: Pixabay.com

Proud nepůjde v budovách A, B, C, D, E, F a IC, a to od 6:00 do 10:00 hodin. Na tuto dobu je naplánována oprava havárií zasažené trafostanice, z níž jsou tyto budovy napájeny elektrickým proudem.

Zároveň se tím ruší první dva bloky výuky ve všech odpojených budovách. V budovách G a L, které zásobuje jiná trafostanice, bude provoz v pátek bez omezení. Čas opravy udaný distributorem elektřiny se může změnit.
-red-

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE