Rektor zve zaměstnance TUL na tradiční koncert k 17. listopadu

Baťa & Kalábůf něžný beat se na TUL spojí se smyčcovým kvartetem a pěveckým sborem. Foto: Stanislav Řábek

Přijďte oslavit Mezinárodní den studentstva na Technickou univerzitu v Liberci tradičním koncertem, na který zve zaměstnance TUL rektor Miroslav Brzezina. V aule budovy G z jednoho pódia zazní neobvyklé spojení rockových nástrojů, smyčcového orchestru a pěveckého sboru v podání tělesa Baťa goes Symphonics. Začátek je v 18.00 hodin.

Připomeňme si společně události, kterými naše země nastoupila cestu svobody a demokracie. Na pódiu se během slavnostního večera koncertně spojí Baťa & Kalábůf něžný beat, smyčcový kvartet a Pěvecký sbor Úštěk pod vedením dirigenta Kolomana Polaka. Tento hudební skladatel studoval kompozici v Rakousku, kde také složil a uvedl své sociálně laděné dílo Bingo!Eine Romaspieleroper.

Před zahájením koncertu vás rektor od 17.30 zve na malé pohoštění v předsálí auly budovy G.

Rezervace vstupenek

Akce se koná za dodržení aktuálních epidemických opatření.

- ad -

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE