V OBRAZECH: Den otevřených dveří na TUL 2021

Den otevřených dveří na TUL. Foto Jaroslav Tomášek_TUL  (53).jpg
Informace, informace... DOD na TUL 2021. Foto: Jaroslav Tomášek/TUL

Přednášky o studijní nabídce, informace k přijímacímu řízení, studiu i ubytování nebo prohlídka laboratoří… Den otevřených dveří na Technické univerzitě v Liberci přilákal přes 400 návštěvníků. Další uchazeči o studium se připojili online. Podívejte se, jak to u nás v sobotu vypadalo.

Po roce jsme opět mohli uspořádat den otevřených dveří v prezenční podobě. Online však vládne dobou, šli jsme tomuto trendu naproti a prezentace fakult jsme přenášeli na živo ve streamu.

Na záznam se podívejte přes Facebook TUL. Díky nahranému videu necháváme pomyslně dveře otevřené i nadále a můžete se v pohodlí domova podívat na to, co nabízí naše fakulty, nebo si to třeba zopakovat, pokud vám v sobotu 20. listopadu něco uniklo.

Zbytek připomínáme v obrazech. Na Dni otevřených dveří na TUL fotografoval Jaroslav Tomášek.

Informační servis pro uchazeče o studium najdeš stále na studuj.tul.cz.

-red-

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE