pátek 20. září 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Kultura > Lístky na univerzitní ples jsou v prodeji

Lístky na univerzitní ples jsou v prodeji

plakat_19_FINAL-01.png

Ples zahájí v sobotu 30. března 2019 v Domě kultury Liberec ve 20.00 hodin TULBand. Vstupenky do hlavního sálu a na balkon budou v prodeji od zítra, lístky do dalších sektorů můžete kupovat online již teď.

Je to už 19. ples naší školy a tradičně ho pořádá Studentská unie TUL. V její kanceláři v suterénu budovy F1 můžete také zítra (ve středu 9. ledna) od 14.00 do 16.00 hodin koupit lístky do hlavního sálu a na balkon. Další prodejní dny jsou vždy ve středu, tedy 16. ledna, 23. ledna a 30. ledna vždy od 14.00 do 16.00 hodin.

Do přísálí, a galerií můžete kupovat lístky již nyní online přes síť smsticket.cz.

„Plesový večer zahájí na hlavním podiu univerzitní TUL Band, který vystřídá mladá a energická kapela Koneckonců a celý večer završí rockové melodie v podání kapely Starwalk. Pro milovníky moderních tanečních rytmů je připraven DJ Pavel Baláž. Celý večer zpestří rovněž taneční a akrobatická vystoupení a chybět nebude ani bohatá tombola,“říká za Studentskou unii hlavní organizátor plesu Daniel Šimek.

-pir-

Možná Vás bude zajímat